Aplikacje internetowe & systemy informatyczne

Potrzebujesz aplikacji lub systemu informatycznego?

Jeśli potrzebujesz zaawansowanej aplikacji internetowej lub systemu informatycznego to cieszymy się, że tu trafiłeś. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie zaawansowane, a co najważniejsze zabezpieczone oprogramowanie. Przy tworzeniu danego projektu poświęcamy naprawdę dużo czasu na jego zabezpieczenie i bezawaryjność.

Programując aplikację / system będziemy na bieżąco pokazywać Ci i omawiać nowe funkcjonalności. Dzięki dobrej komunikacji ocenienie postępu i nanoszenie ewentaulnych zmian oraz poprawek będzie łatwiejsze.

Projekty zazwyczaj realizujemy na dwa sposoby, w zależności od funkcjonalności i specyfikacji:

  • Front-end tworzymy przy użyciu HTML5, CSS3 oraz JavaScript. Po uzgodnieniu wytycznych stworzymy design, który Ci przedstawimy. Po Twoim zatwierdzeniu i poprawkach zaczniemy kodować nowoczesny, responsywny, intuicyjny i przyjazny użytkownikowi interfejs spełniający zasady dobrego UX.

    Back-end aplikacji zaprogramujemy w dobrze znanym PHP. Dane aplikacji będą przechowywane w znormalizowanej i relacyjnej bazie danych MySQL.

  • Front-end stworzymy podobnie jak wyżej, z tym że interfejs będzie zaprogramowany w React, który umożliwia tworzenie dynamicznych i nowoczesnych aplikacji. Dzięki możliwością ES6 kod aplikacji zostanie napisany według nowego standardu. Utrzymanie takiego kodu jest dużo prostsze i pozwala na skalowanie aplikacji w przyszłości.

    Back-end zostanie stworzony w środowisku Node.js dzięki wieloplatformowości JavaScript. Aplikacje połączymy z bazą danych PostgreSQL.

Warto dodać, że każdy projekt, który wychodzi spod naszych skrzydeł i będzie dostępny publicznie jest optymalizowany pod wybrane słowa kluczowe, aby pozycjonowanie w wyszukiwarce przebiegało prawidłowo. Dzięki wysokim pozycjom w Google, ruch na stronie klienta staje się większy, co często przyczynia się do większych dochodów lub zainteresowania aplikacją.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do skontaktowania się z nami. Możesz nam zadać dowolne pytanie, a my postaramy się jak najrzetelniej odpowiedzieć. Wierzymy, że możemy wcielić Twoją aplikację w życie.

Kontakt do nas nic nie kosztuje, więc czemu nie zrobisz tego teraz?

Pozdrawiamy!