Strony internetowe

Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej?

Jesteśmy firmą, która tworzy m.in profesjonalne, firmowe strony internetowe www i sklepy. W dzisiejszych czasach strona internetowa jest obowiązkowym elementem każdej firmy - tzw. wizytówką w Internecie. Nie od dziś wiadomo, że większość ludzi szuka potrzebnych usług najpierw w Internecie, dlatego właśnie profesjonalna i działająca na każdym urządzeniu strona internetowa jest tak ważna.

Rodzaje stron internetowych

Istnieje kilka typów stron internetowych i możliwe, że potrzebujesz jednej ze strony opisanej poniżej. Opisane strony różnią się przede wszystkim technologią i czasem potrzebnym na ich stworzenie. Na stworzenie prostej strony internetowej potrzeba od 2 do 4 tygodni. Bardziej rozbudowane serwisy tworzy się od miesiąca do nawet kilku miesięcy.

Strona firmowa (tak zwana wizytówka)

Jest to strona internetowa, która w czytelny sposób przedstawia działalność firmy. Zawiera podstawowe informacje o firmie, takie jak opis działalności, mapę z dojazdem, kontakt, ofertę czy galerię. Jest to najprostszy i najkrótszy w realizacji typ strony. Przykładem jest nasza strona internetowa, która przedstawia informacje o nas i o naszej ofercie tworzenia stron i innych identyfikacji wizualnych.

Rozbudowana strona internetowa o system CMS

System CMS jest systemem do zarządzania treścią. Oznacza to tyle, że każdą stronę (również stronę wizytówkę opisaną powyżej) można rozbudować o taki system, by była łatwa w edycji dla właściciela. Dzięki CMS nasz klient bez znajomości programowania, za pomocą myszki i klawiatury jest w stanie łatwo zmieniać treść na swojej stronie internetowej. Może np. dodawać zdjęcia do galerii lub zmieniać swoją ofertę. Jest to typ strony dla osób, które co jakiś czas planują zmianę na swojej stronie. Jeśli podejrzewasz, ze zmian będzie mało lub będą one drobne - nie potrzebny Ci system CMS. Drobne rzeczy poprawiamy za darmo, w cenie.

Blog internetowy

Jest to strona na której można dodawać wpisy za pomocą wyżej opisanego systemu CMS. Jest to typ strony dla blogerów lub firm, które chcą często dodawać nowe wpisy np. na temat swojej firmy lub danej działalności. Przykładem jest blog kulinarny lub firma publikująca ciekawe artykuły ze swojej branży.

Sklep internetowy

Sklep internetowy jest obsługiwany za pomocą intuicyjnego systemu. Dodawanie produktów, opisów i wszelkich innych potrzebnych treści do sklepu odbywa się właśnie przez system. Sklep w panelu administratora wyświetla wszystkie potrzebne informacje o sprzedażach, osobach kupujących itp. Wszelkie działania (jak np. wysyłanie emaila do kupującego) są zautomatyzowane i wysyłane przez opracowany system. Rolą właściciela sklepu jest jedynie dodawanie nowych produktów do oferty i ewentualnie wysyłanie paczek do klientów :). Powiadomienia o płatnościach, transakcjach również są w pełni automatyczne.

Portal / Serwis internetowy

Portal / Serwis internetowy jest rozbudowaną aplikacją na której stworzenie potrzeba prawdopodobnie najwięcej czasu. Jeśli jesteś zainteresowany takim rodzajem strony, zapoznaj się z naszą ofertą dla aplikacji i sytemów informatycznych

Jak tworzymy strony internetowe

Strony, które tworzymy są przede wszystkim odpowiednio zabezpieczone. Przy tworzeniu danego projektu poświęcamy naprawdę dużo czasu na jego zabezpieczenie i nieawaryjność.

Każda strona internetowa i aplikacja którą wykonujemy jest responsywna, tzn. działa prawidłowo na każdym urządzeniu takim jak telefon, komputer czy tablet. Najlepszym dowodem są projekty, które ostatnio wykonaliśmy. Zapraszamy do przejrzenia i sprawdzenia jakości jaką oferujemy. Responsywność jest bardzo istotna, ponieważ ruch mobilny rośnie i znacząca część użytkowników Internetu to osoby używające urządzeń przenośnych - ważne więc jest, aby strona była przystosowana pod każde urządzenie mobilne.

Każdy projekt, który wychodzi spod naszych skrzydeł jest optymalizowany pod wybrane słowa kluczowe, aby pozycjonowanie w wyszukiwarce przebiegało prawidłowo. Dzięki wysokim pozycjom w Google, ruch na stronie klienta staje się większy, co często przyczynia się do większych dochodów lub zainteresowania marką.

Wszystkie projekty tworzone są oczywiście według najnowszych standardów i technologii.

Jak to wygląda w praktyce? Po wstępnej rozmowie i zebraniu potrzebnych informacji przedstawimy Ci projekt graficzny. Po Twoich uwagach i ewentualnych poprawkach zaczniemy programować Twoją stronę. W trakcie programowania możemy udostępnić Ci na prywatnym adresie stronę, abyś mógł śledzić aktualny postęp i wprowadzać ewentualne zmiany. Pamiętaj, że zajmujemy się kompleksowo tworzeniem stron, więc po zleceniu strony nie musisz się niczym przejmować. Zajmiemy się wszystkim co potrzebne i zapewnimy lub pomożemy wybrać Ci hosting, wykupić domenę oraz umieścimy Twoją stronę na odpowiednio wybrane i sprawdzone słowa kluczowe.

Pochodzisz z Radomia? Możemy się umówić na spotkanie, na którym omówimy wszystkie szczegóły. strony internetowe radom

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do skontaktowania się z nami. Możesz nam zadać dowolne pytanie, a my postaramy się jak najrzetelniej odpowiedzieć. Wierzymy, że możemy wcielić Twój pomysł w życie.

Kontakt do nas nic nie kosztuje, więc czemu nie zrobisz tego teraz?

Pozdrawiamy!